Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 15:42 Bu haber 601 kez okundu
 
Dualarımız Kahraman Askerlerimiz İçin...
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma Buluşmaları kapsamında Gödene TOKİ Ensar Camii’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Güncel Haberi
Dualarımız Kahraman Askerlerimiz İçin...

Cuma Buluşmaları geleneğine devam eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile birlikte bu hafta Gödene TOKİ Ensar Camii’ndeydi. Namaz çıkışında vatandaşların mübarek Cumasını tebrik eden Başkan Altay, Konya’nın farklı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, istişare etmeye önem verdiklerini vurguladı.

DUALARIMIZ KAHRAMAN ORDUMUZLA

Suriye sınırında devam eden “Barış Pınarı” harekâtıyla ilgili görüşlerini de paylaşan Başkan Altay “Ülkemizin uluslararası hukuktan doğan meşru hakları çerçevesinde gerçekleştirdiği operasyonun başarıyla tamamlanmasını ve kahraman ordumuzun muzaffer olmasını diliyoruz. Millet olarak dualarımız kahraman askerlerimize birlikte. Rabbim adaleti tesis etmek, mazlumun hakkını savunmak için canı pahasına mücadele veren kahraman askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi. Başkan Altay, operasyondan şehit haberi gelen Konyalı Piyade Onbaşı Yunus Mermer (25) ve tüm şehitler için Allah\'tan rahmet, milletimize başsağlığı diledi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Dualarımız, Kahraman, Askerlerimiz, İçin...,
Yorumlar
Haber Yazılımı